Mini Cart

Presto Kthyes omlete

1,100L

8595028425451

SKU: 420318 Categories: ,

Description

Kodi: 420318

Kthyesi i omletës Presto, prej çelik-inoks, është një domosdoshmëri në kuzhinën tuaj, për të kthyer ushqimin gjatë gatimit. Doreza është plastikë rezistente dhe e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 32cm.


Additional information

Dimensions 36 × 8.4 × 2.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kthyes omlete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *