Mini Cart

Grandchef Kullese 10 cm

1,250L

8595028483635

SKU: 428344 Categories: ,

Description

Kodi: 428344

Kullesa Grandchef është rrjetë e imët dhe përdoret për të kulluar lëngje ose përbërës të thatë si: sheqeri pluhur ose kakao. Grepi anësor ju lejon t’a vendosni në tenxhere ose tas kur ju nevojiten të dy duart.

Diametri: 10 cm.


Additional information

Dimensions 29.4 × 10.3 × 5 cm
permasa

29.4×10.3×5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese 10 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *