Mini Cart

Grandchef Qerues per perime me teh anesor

1,200L

8595028487640

SKU: 428231 Categories: ,

Description

Kodi: 428231

Qëruesi i perimeve Grandchef me teh anësor është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe dizajn elegant. Ashtu si aksesorët e tjerë të së njëjtës linjë, edhe ky qërues është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 18 cm.


Additional information

Dimensions 17.9 × 6.4 × 1.6 cm
permasa

17.9×6.4×1.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Qerues per perime me teh anesor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *