Mini Cart

-25%

Grandchef Garuzhde me kullese

2,400L 1,800L

8595028487787

SKU: 428272 Categories: ,

Description

Kodi: 428272

Garuzhde me kullese Grandchef është ideale për të shërbyer supa dhe lëngje pa rrezikuar derdhjen e tyre. Ka një grykë anësore që lehtëson funksionin e derdhjes. E prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë, garuzhdja ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 33 cm, diametri 8,5 cm.


Additional information

Dimensions 32.5 × 8.5 × 5.2 cm
permasa

32.5×8.5×5.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Garuzhde me kullese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *