Mini Cart

-25%

Giro Tas qelqi 20 cm

Original price was: 1,150L.Current price is: 1,150L. 863L

8595028441635

SKU: 389220 Categories: ,

Description

Kodi: 389220

Tasi i qelqit Giro është shumë praktik, nuk thith aromat e ushqimit dhe nuk merr ngjyrë. Për të kursyer hapësirë në kuzhinë mund të ruhen brenda njëri-tjetrit.

Diametri: 20 cm.


Additional information

Dimensions 20 × 20 × 9.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giro Tas qelqi 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *