Mini Cart

Sold Out

Emotion Tas per vakte blu 14 cm

1,150L

8595028495966

Out of stock

SKU: 388028.30 Categories: ,

Description

Kodi: 388028.3

Tasi për vakte Emotion është material qeramikë, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 14cm, ngjyra:blu.

Additional information

Dimensions 15 × 15 × 8.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Tas per vakte blu 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock