Mini Cart

-25%Sold Out

Crema Pjate e thelle katrore porcelan 21×21 cm

2,050L 1,538L

8595028433951

Out of stock

SKU: 387050 Categories: ,

Description

Kodi: 387050

Pjatë e thellë katrore Crema prej porcelani ngjyrë fildishi. Esenciale dhe e rafinuar, kjo pjatë është perfekte për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Përmasat: 21×21 cm.

Additional information

Dimensions 20.5 × 20.5 × 4.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Pjate e thelle katrore porcelan 21×21 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock