Mini Cart

-25%

Virgo Mulli druri per kripe dhe piper 24 cm

Original price was: 3,900L.Current price is: 3,900L. 2,925L

8595028478181

SKU: 658222 Category:

Description

Kodi: 658222

Mulli tradicional Virgo është prej druri, me një mekanizëm që ju lejon të rregulloni shkallën e bluarjes. I përkryer për bluarjen e kripës dhe piperit gjatë gatimit.

Përmasat: 24 cm.


Additional information

Dimensions 6.5 × 6.5 × 27 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Mulli druri per kripe dhe piper 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *