Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Luge caji me bisht plastik portokalli

370L

8595028494839

Out of stock

SKU: 398016-17 Categories: ,

Description

Kodi: 398016-17

Lugë caji Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 14 cm. Ngjyra: portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Luge caji me bisht plastik portokalli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock