Mini Cart

Gustito Tas shumeperdorimesh porcelan 12×10 cm

950L

8595028424003

SKU: 386014 Categories: ,

Description

Kodi: 386014

Tasi shumëpërdorimësh Gustito është material porcelani, rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Përmasat: 12×10 cm.


Additional information

Dimensions 11.7 × 9.5 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas shumeperdorimesh porcelan 12×10 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *