Mini Cart

Grandchef Aksesor per servirje 30 cm

2,400L

8595028494419

SKU: 428830 Categories: ,

Description

Kodi: 428830

Aksesori për servirje Grandchef, me pllakë natyrale, është me këmbë që nuk rrëshqasin. Mjaft praktike për bufe ose për të servirur në tavolinë ushqime me porcione si: antipasta, ëmbëlsira, etj. Ka një pamje të çrregullt që e bën dhe më unike. Mund të pastrohet lehtësisht.

Diametri: 30 cm.


Additional information

permasa

30x30x0.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Aksesor per servirje 30 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *