Mini Cart

Sold Out

Family Colori Termus per ushqime portokalli 1 L

4,300L

8595028491500

Out of stock

SKU: 310624-17 Categories: ,

Description

Kodi: 310624-17

Me termusin për ushqim Family Colori mund të përgatitni ushqimin paraprakisht dhe ta mbani në temperaturën e duhur për një kohë të gjatë. E bërë nga plastika rezistente, është praktike për t’u mbajtur dhe është e pajisur me dy kontejnerë që ju lejojnë të ruani dy gatime të ndryshme pa i përzier ato. Nuk lahet ne lavastovilje.

Kapaciteti: 1 L, ngjyra: portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Family Colori Termus per ushqime portokalli 1 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock