Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Aromatizues per makine Sport

850L

8595028406641

Out of stock

SKU: 906695 Categories: ,

Description

Kodi: 906695

Aromatizuesi Sport Fancy Home ka një formë rrjete dhe një aromë të fortë. Vendoseni aromatizuesin e ajrit në grilën e ventilimit të kroskotit të makinës suaj për të patur një aromë të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Aromatizues per makine Sport”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock