Mini Cart

Fairies Set Servis per femije

3,950L

8595028447651

SKU: 668090 Categories: ,

Description

Kodi: 668090

Seti për fëmijë Fairies është i përbërë nga thikë, pirun, lugë dhe lugë çaji tërësisht prej inoksi për të ngrënë si të rritur. Seti servis vjen me një dizajn ergonomik, përmasa të vogla të përshtatshme për duart e vogla të fëmijëve dhe dekor argëtues.


Additional information

permasa

21.1×3.2×19.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fairies Set Servis per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *