Mini Cart

Charlie Set gota kristali per vere te bardhe 350 ml 6 cp

5,200L

8595028440874

SKU: 306420 Categories: ,

Description

Kodi: 306420

Ideale për servirjen e verërave të bardha, gotat Charlie janë prej xhami kristalor, të pajisura me një skaj të ngurtësuar. Janë shumë rezistente, ideale për restorante dhe për përdorim shtëpiak. Lahen në lavastovilje.

Kapaciteti: 350 ml.


Additional information

Dimensions 25 × 17 × 23 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Charlie Set gota kristali per vere te bardhe 350 ml 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *