Mini Cart

Delicia Forma plastike per biskota 12 cp

1,000L

8595028446937

SKU: 630905 Categories: ,

Description

Kodi: 630905

Çdo fëmijë me siguri do t’i shijonte biskotat në forma të ndryshme gjeometrike. 12 forma Delicia, prodhuar nga plastika rezistente e cilësisë së lartë, ju ndihmojnë të argëtoheni dhe të përgatitni biskota për të ngrënë.

 

Additional information

Dimensions 22.1 × 11.6 × 3.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forma plastike per biskota 12 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *