Mini Cart

-25%

Chef Kullese inoks me zgjatim 33x55x25cm

Original price was: 4,460L.Current price is: 4,460L. 3,345L

8595028429770

SKU: 428090 Category:

Description

Kodi: 428090

Kullesa e inoksit Chef me zgjatim e shkëlqyeshme për kullimin, shpëlarjen dhe kullimin e makaronave, perimeve, frutave ose mund të përdoret edhe si shportë shërbimi. Dorezat e tërheqshme me gjatësi 35 deri në 55 cm lejojnë përdorimin në lavamanë të të gjitha madhësive të zakonshme. E bërë nga inox i klasit të parë, i përshtatshëm për lavastovilje. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chef Kullese inoks me zgjatim 33x55x25cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *