Mini Cart

Virgo Wood Mulli druri per kripe dhe piper 14 cm

2,900L

8595028478167

SKU: 658220 Category:

Description

Kodi: 658220

Mulli tradicional Virgo është prej druri, me një mekanizëm që ju lejon të rregulloni shkallën e bluarjes. I përkryer për bluarjen e kripës dhe piperit gjatë gatimit.

Përmasat: 14 cm.


Additional information

Dimensions 5.5 × 5.1 × 16.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Wood Mulli druri per kripe dhe piper 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *