Mini Cart

Virgo Mulli kripe 14 cm

3,200L

8595028478129

SKU: 658205 Category:

Description

Kodi: 658205

Mulli kripe Virgo është prej çeliku inoks të cilësisë së lartë dhe plastika rezistente. I përkryer për bluarjen e kripës gjatë gatimit.

Lartësia: 14 cm.


Additional information

Dimensions 5.5 × 5.2 × 16.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Mulli kripe 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *