Mini Cart

Unicover Kapak universal rezistent per furre 20 cm

2,050L

8595028491814

SKU: 619080 Categories: ,

Description

Kodi: 619080

Kapaku i qelqit borosilikat Unicover është universal dhe ka një dorezë silikoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 230°C. Nuk digjet, kështu që mund ta përdorni në pianurë si edhe në furrë. I përshtatshëm për furrat elektrike, me gaz dhe me ajër të nxehtë. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 20 cm.

Additional information

Dimensions 26 × 21 × 7 cm
permasa

26x21x7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal rezistent per furre 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *