Mini Cart

-25%

Unicover Kapak universal 22 cm

1,590L 1,193L

8595028433388

SKU: 619022 Categories: ,

Description

Kodi: 619022

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 22 cm.


Additional information

permasa

23.2×23.2×6.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *