Mini Cart

Space line Mbajtese me varje per 6 aksesore kuzhine 38 cm

950L

8595028426243

SKU: 638049 Category:

Description

Kodi: 638049

Mbajtësi Space Line është ideal për mbajtjen e 6 aksesorëve që kanë grepa për tu vendosur dhe hequr. Montohet shpejt dhe lehtësisht, ku aksesorët janë të përfshirë në paketim. Mbajtësi është i bërë nga plastika shumë rezistente dhe çeliku të cilësisë së lartë.

Gjatësia: 38 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Space line Mbajtese me varje per 6 aksesore kuzhine 38 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *