Mini Cart

-25%

Sonic Hanxhar 16 cm

2,300L 1,725L

8595028445336

SKU: 862062 Categories: ,

Description

Kodi: 862062

Hanxhar Sonic për përdorim të përditshëm. Me teh inoks të cilësisë së lartë dhe dorezë ergonomike në plastikë rezistente. Projektuar për të arritur efikasitetin dhe sigurinë maksimale.

Gjatësia e tehut: 16 cm.


Additional information

permasa

34.2×10.4×2.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonic Hanxhar 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *