Mini Cart

Precioso Thike kuzhinieri 16 cm

1,950L

8595028483192

SKU: 881235 Categories: ,

Description

Kodi: 881235

Thika e kuzhinierit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia totale: 28,5 cm, Gjatësia e tehut: 16 cm.


Additional information

permasa

35x9x2.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike kuzhinieri 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *