Mini Cart

Woody Mbajtese thikash druri 6 vende

2,730L

8595028486926

SKU: 869505 Categories: ,

Description

Kodi: 869505

Me mbajtësen e thikave Woody me 5+1 vende mund të keni lehtësisht të arritshme thikat që ju nevojiten dhe gërshërët e pulës. E bërë nga druri i qëndrueshëm, ka një dizajn të thjeshtë që duket ideale në çdo kuzhinë. Mbajtësja nuk i ka thikat të përfshira.

Përmasat: 16×8 cm, lartësia: 21 cm.

Additional information

permasa

16x8x21

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Woody Mbajtese thikash druri 6 vende”

Your email address will not be published. Required fields are marked *