Mini Cart

Season Kavanoze per ereza dy kate me bazament rrotullues 16 cp

9,900L

8595028474909

SKU: 657068 Category:

Description

Kodi: 657068

Kavanozët për erëza me bazament rrotullues Season janë të pajisur me dy tapa plastike, një me vrima të mëdha dhe një me vrima të vogla, si për erëza të plota, ashtu edhe për erëza të bluara. Mund t’i përdorni pranë pllakës së gatimit ose t’i sillni direkt në tryezë për t’i dhënë shije pjatave tuaja. Bazamenti përmban 16 kavanozë.

Diametri: 17 cm, lartësia: 28 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Season Kavanoze per ereza dy kate me bazament rrotullues 16 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *