Mini Cart

Sold Out

Clean Kit Kullese plastike e bardhe per luge dhe pirunj

1,330L

8595028471281

Out of stock

SKU: 900640-11 Categories: ,

Description

Kodi: 900640.11

Kullesa plastike Clean Kit, e përbërë nga plastikë rezistente, është e përsosur për kullimin, tharjen dhe ruajtjen e enëve të kuzhinës si: lugë, pirunj, thika etj.

Përmasat: 15×19 cm, ngjyra: e bardhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Clean Kit Kullese plastike e bardhe per luge dhe pirunj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock