Mini Cart

Scarlett Set luge, pirun, thike 24 cp

8,200L

8595028432749

SKU: 392306 Categories: ,

Description

Kodi: 392306

Seti Scarlett është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me dizajn klasik, ideal për t’u përdorur në përditshmëri.

Seti përfshin: 6 thika, 6 pirunj, 6 lugë supe dhe 6 lugë çaji.


Additional information

Dimensions 30.8 × 26.4 × 8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Scarlett Set luge, pirun, thike 24 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *