Mini Cart

Charlie Set gota kristali per vere te kuqe 450 ml 6 cp

5,500L

8595028440881

SKU: 306422 Categories: ,

Description

Kodi: 306422

Ideale për servirjen e verërave të kuqe, gotat Charlie janë prej xhami kristalor, të pajisura me një skaj të ngurtësuar. Janë shumë rezistente, ideale për restorante dhe për përdorim shtëpiak. Lahen në lavastovilje.

Kapaciteti: 450 ml.


Additional information

Dimensions 27.5 × 18.5 × 24 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Charlie Set gota kristali per vere te kuqe 450 ml 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *