Mini Cart

Presto Tone Thike kuzhinieri me kellef 13 cm

1,490L

8595028441307

SKU: 863088 Categories: ,

Description

Kodi: 863088

Thika e kuzhinierit Presto Tone është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente dhe ka një shtresë jo-ngjitëse në teh në të njëjtën ngjyrë me dorezën dhe këllëfin mbrojtës. Është praktike për prerjen e ushqimit dhe e lehtë për t’u pastruar sepse ushqimet e prera në feta nuk ngjiten në teh.

Gjatësia e tehut: 13 cm.


Additional information

permasa

30×12.3×2.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tone Thike kuzhinieri me kellef 13 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *