Mini Cart

Presto Tone Thike kuzhinieri me kellef 12 cm

1,290L

8595028441284

SKU: 863082 Categories: ,

Description

Kodi: 863082

Thika e kuzhinierit Presto Tone është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente dhe ka një shtresë jo-ngjitëse në tehun e saj. Është praktike për prerjen e ushqimit dhe e lehtë për t’u pastruar sepse ushqimet e prera në feta nuk ngjiten në teh.

Gjatësia e tehut: 12 cm.


Additional information

permasa

29.8×10.8×2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tone Thike kuzhinieri me kellef 12 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *