Mini Cart

Precioso Thike mishi 8 cm

1,250L

8595028483116

SKU: 881201 Categories: ,

Description

Kodi: 881201

Thika e mishit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia e tehut: 8 cm.


Additional information

permasa

28x9x2.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike mishi 8 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *