Mini Cart

-25%

Presto Set Hinka me kullese 4 cp

1,550L 1,163L

8595028441918

SKU: 420596 Category:

Description

Kodi: 420596

Ju mund të transferoni sasi të vogla ose të mëdha lëngjesh falë këtij grupi prej 4 hinkash të madhësive të ndryshme. Hinkat Presto janë prej plastike në formë trekëndëshi dhe mund t’i vendosni brenda njëri-tjetrit kur nuk i përdorni për të kursyer hapësirë.

Seti përmban nga 4 hinka me diametër: 5 cm, 9 cm, 11 cm,13 cm.

Additional information

Dimensions 19.5 × 16.5 × 13.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Set Hinka me kullese 4 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *