Mini Cart

Presto Preres djathi

850L

8595028425208

SKU: 420140 Category:

Description

Kodi: 420140

Prerësi i djathit Presto është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Tehu i prerë, i përkulur në një kënd, e drejton fetën përmes çarjes dhe mjaft thjeshtë do të përftoni feta të holla dhe të barabarta. Prerësi është i pajisur me një grep që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 20 cm.

Additional information

Dimensions 24 × 7.4 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Preres djathi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *