Mini Cart

Presto Rrjete mbrojtese me kapese 29 cm

2,230L

8595028445275

SKU: 420878 Category:

Description

Kodi: 420878

Rrjeta mbrojtëse Presto është ideale për t’u mbrojtur nga spërkatjet e bezdisshme të vajit gjatë skuqjes. E pajisur me kapëse praktike që përshtatet lehtësisht me të gjitha llojet e tavave ose tiganeve me diametër ndërmjet 18 dhe 28 cm. Rrjeta është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe nailoni rezistent ndaj nxehtësisë 230°C.

Diametri 29 cm.

Additional information

Dimensions 38.4 × 29.5 × 3.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Rrjete mbrojtese me kapese 29 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *