Mini Cart

Presto Gershere per ereza

2,190L

8595028449822

SKU: 888220 Category:

Description

Kodi: 888220

Barishtet e freskëta janë të shijshme dhe mund të kombinohen me pjata të panumërta. Për të pasur gjithmonë aromë natyrale dhe të freskët, rekomandohet prerja e tyre pak para përdorimit. Falë këtyre gërshërëve speciale Presto, të pajisura me 5 tehe paralele, mundësohet prerja dhe grirja në të njëjtën kohë.

Gjatësia: 21 cm.


Additional information

Dimensions 30 × 12.3 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Gershere per ereza”

Your email address will not be published. Required fields are marked *