Mini Cart

President Shperndarese gjalpi inoks

980L

8595028498141

SKU: 638653 Categories: ,

Description

Kodi: 638653

Hapësi i gjalpit President i domosdoshëm për lyerjen e gjalpit dhe reçelrave në bukë, është gjithashtu ideal edhe për salca të trasha. Prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë. 5 vite garanci.

Përmasat: 21 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Shperndarese gjalpi inoks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *