Mini Cart

Sold Out

President Garuzhde inoks 9cm

3,200L

8595028498165

Out of stock

SKU: 638663 Categories: ,

Description

Kodi: 638663

Garuzhdja President është ideale për të shërbyer supa dhe lëngje pa rrezikuar derdhjen e tyre. E prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë, garuzhdja ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht. 5 vite garanci.

Përmasat: 33 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Garuzhde inoks 9cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock