Mini Cart

-25%

President Blender elektrik me gote qelqi 1.8 L 1800 W

Original price was: 31,200L.Current price is: 31,200L. 23,400L

8595028402131

SKU: 909040 Categories: ,

Description

Kodi: 909040

Blenderi President me gotë qelqi ju lejon të përgatisni smoothie, pure frutash dhe perimesh, madje edhe të shtypni akullin. Ka një enë qelqi, tehe inoksi, programet dhe një funksion pulsimi. Ju lejon të jepni pulse të vogla në fuqinë maksimale, duke i bërë përbërësit krejtësisht homogjenë. Blenderi çmontohet lehtësisht, kështu që mund të pastrohet pa mundim.

Fuqia hyrëse: 1800 W, Kapaciteti: 1.8 L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Blender elektrik me gote qelqi 1.8 L 1800 W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *