Mini Cart

Precioso Thike mishi 20 cm

2,350L

SKU: 881241 Categories: ,

Description

Kodi: 881241

Thika e mishit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej ëelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia e tehut: 20 cm.

Additional information

permasa

37x9x2.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike mishi 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *