Mini Cart

-25%

Opus Gold Pjate e ceket porcelan 27 cm

1,900L 1,425L

8595028405729

SKU: 385134 Categories: ,

Description

Kodi: 385134

Pjata e cekët Opus Gold është material porcelani me dizajn unik. Perfekte për tryezën festive dhe për raste më formale.

Kujdes: nuk lahet në lavastovilje dhe nuk futet në mikrovalë.

Diametri: 27 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Opus Gold Pjate e ceket porcelan 27 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *