Mini Cart

Sold Out

Grandchef Aksesor per servirje 30×20 cm

1,900L

8595028494389

Out of stock

SKU: 428822 Categories: ,

Description

Kodi: 428822

Aksesori për servirje Grandchef, me pllakë natyrale, është me këmbë që nuk rrëshqasin. Mjaft praktike për bufe ose për të servirur në tavolinë ushqime me porcione si: antipasta, ëmbëlsira, etj. Ka një pamje të çrregullt që e bën dhe më unike. Mund të pastrohet lehtësisht.

Përmasat: 30×20 cm.

Additional information

Dimensions 30 × 20 × 0.95 cm
permasa

30x20x0.95

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Aksesor per servirje 30×20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock