Mini Cart

-25%

Monte Carlo Cajnik qelqi me filter te kuq 1.5 l

Original price was: 3,500L.Current price is: 3,500L. 2,625L

8595028490947

SKU: 647110-2 Categories: ,

Description

Kodi: 647110-2

Çajniku Monte Carlo, prej xhami borosilikat dhe plastikë rezistente, është ideal për përgatitjen e çajrave bimore apo ngrohjen e ujit. Mund të derdhni ujë të nxehtë në të ose t’a vendosni direkt në sobë (duke u siguruar që madhësia e zjarrit të jetë e barabartë ose më e vogël se ajo e pjesës së poshtme të çajnikut). Nuk është i përshtatshëm për pianurat me induksion.

Kapaciteti: 1.5 L, Ngjyra: e kuqe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monte Carlo Cajnik qelqi me filter te kuq 1.5 l”

Your email address will not be published. Required fields are marked *