Mini Cart

Manico Rosso Tigan me dy kapje 28 cm

4,650L

8595028490602

SKU: 597848 Categories: ,

Description

Kodi: 597848

Tigani me dy kapje Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka dy doreza të kuqe me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri 28 cm.

Additional information

Dimensions 42 × 28.6 × 6 cm
permasa

42×28.6×6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan me dy kapje 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *