Mini Cart

-25%Sold Out

Home Profi Tenxhere me kapak 2 L 16 cm

6,500L 4,875L

8595028418248

Out of stock

SKU: 774016 Category:

Description

Kodi: 774016

Tenxhere e thellë me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 2 L, diametri 16: cm.

Additional information

Dimensions 24 × 17.5 × 15 cm
permasa

24×17.5×15

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 2 L 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock