Mini Cart

Sold Out

Home Profi Tenxhere me kapak 10 L 28 cm

12,900L

8595028418309

Out of stock

SKU: 774028 Categories: ,

Description

Kodi: 774028

Tenxhere e thellë me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 10 L, diametri: 28 cm.

Additional information

Dimensions 37 × 29.5 × 23.5 cm
permasa

37×29.5×23.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 10 L 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock