Mini Cart

Home Profi Tenxhere me kapak 8.5 L 28 cm

12,800L

8595028418385

SKU: 774228 Categories: ,

Description

Kodi: 774228

Tenxhere e thellë me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 8.5 L, diametri: 28 cm.


Additional information

Dimensions 37 × 29.5 × 20 cm
permasa

37×29.5×20

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 8.5 L 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *