Mini Cart

-25%

Gustito Mbajtese gjalpi porcelan

3,900L 2,925L

8595028433043

SKU: 386390 Categories: ,

Description

Kodi: 386390

Mbajtësja e gjalpit Gustito është prej porcelani të bardhë me kapak në të njëjtin material dhe dorezë praktike. Ideale si për ruajtjen e gjalpit në frigorifer ashtu edhe për ta shërbyer në tavolinë.

Përmasat: 20×13 cm, lartësia: 5 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Mbajtese gjalpi porcelan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *