Mini Cart

Mycoffee Empire Set filxhane kafe 6 cp

7,950L

8595028406368

SKU: 387718 Categories: ,

Description

Kodi: 387718

Filxhanët e kafesë Mycoffe Empire, prej porcelani të bardhë dhe rezistent, janë një ide perfekte dhurate, sepse vijnë në një kuti shumë elegante. Paketimi përmban 6 gjashtë filxhanë me dekorime të ndryshme, një për çdo filxhan dhe pjatë.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mycoffee Empire Set filxhane kafe 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *