Mini Cart

Sold Out

Grandchef Spatul perhapje

1,650L

8595028487879

Out of stock

SKU: 428290 Category:

Description

Kodi: 428290

Spatula Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante. Ka një teh të gjatë dhe fleksibël që përdoret për të përhapur dhe rrafshuar kremrat në ëmbëlsira ose për të përzier përbërës të trashë. Spatula është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 36 cm.

Additional information

Dimensions 36 × 2.8 × 6.5 cm
permasa

36×2.8×6.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Spatul perhapje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock